Про Компаію

Ми – страховий консультант – AXIOMA


 Першочерговим завданням є надання нашим клієнтам професіональної консультації в сфері страхування, задля зменшення витрат і отримання найкращого страхового покриття на страховому ринку України.
 Наш підхід – індивідуальний підбір страхового покриття, аналіз можливих ризиків та надання якісного індивідуального страхового продукту.
 Страховий досвід працівників компанії більше 10 років в роботі як з корпоративними клієнтами, так і з фізичними особами.
 Доступність, кваліфікований супровід, надійність – основні принципи нашої Комапнії.

У чому наша перевага?

Перед страховою компанією

Мы анализируем рынок страхования постоянно со стороны потребителя и заинтересованы в выгодном покрытии для клиента имея возможность проанализировать сделанный запрос на страхование от десятка страховых компанийМи постійно аналізуємо ринок страхування зі сторони споживача та зацікавлені у вигідному покритті для клієнта, маючи можливість проаналізувати зроблений запит на страхування від десятків страхових компаній.
Перед страховими агентами
Ми представляємо інтереси своїх клієнтів у Страховій компанії на всіх етапах страхування – від укладання угоди до контролю ведення страхової події та її врегулювання страховою компанією.
Перед страховими брокерами
Ми націлені на повне розкриття умов ринку страхування, а приймати рішення, з якою страховою компанією підписувати договір, саме Вам.
Ми ведемо Вас як клієнта, незалежно від обраної Вами страхової компанії.